skf_tlmp101824dc_2
skf_tlmp1018230v
skf_tlmp101824dc_2
SKF TLMP 1018/24DC multipoint automatisch smeersysteem
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • 1x pomp TLMP 1018/ 24DC
  • Set montagemateriaal
  • 2x elektrische connectoren
  • 1x 50 m kunststof buis nylon 6 x 1,5 mm
  • 18x rechte buisaansluitingen
  • 18x buisaansluitpluggen
  • 17x afsluitpluggen
Productomschrijving
  • Eenvoudig te installeren en te programmeren
  • Complete kit
  • Geschikt voor maximaal 18 smeerpunten
  • Alarm voor laag niveau en storingen, melding op afstand mogelijk
  • Besturing van machine mogelijk
  • Deze 24V DC-versie is speciaal ontwikkeld voor landbouw- en terreinvoertuigen, maar kan ook worden gebruikt in industriële toepassingen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577289544
  • Artikelnummer leverancier: SKF TLMP 1018/24DC
Geschikte smeervet consistentie
NLGI 2, 3
Reservoirvolume
1000
Montagepositie
Verticaal
Maximale lengte aanvoerlijn
5000
Maximale druk
20.5
Afmetingen (b x l x h)
237 x 214 x 231 mm